نشاء ملیس

 

نشاء ملیس در واقع همان گیاه بادرنجبویه است که در طب سنتی به آن ملیس می گویند. در این مقاله به توضیحات دیگری در باب نشاء ملیس جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان با این گیاه می پردازیم.

 

قلمه ریشه دار ملیس

 

مشخصات نشاء ملیس

همان طور که گفته شد نشاء ملیس از خانواده گیاه نعنا است. برگ گیاه نشاء ملیس را می توان به عنوان دمنوش استفاده کرد و از خواص فوق العاده آن بهره برد. نام دیگر نشاء ملیس، بادرنجبویه است. نشاء ملیس در صنعت غذا، دارو، آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. عطر نشاء ملیس مانند گیاه به لیمو است.

 

خواص درمانی نشاء ملیس

قلمه ریشه در ملیس در درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد. نشاء ملیس جریان خون در مغز را بهبود می بخشد؛ معده را تقویت می کند، باعث کاهش چربی های کبد می شود، حافظه را تقویت و میزان چربی و کلسترول خون را تنظیم می کند. همچنین سردرد، عصبانیت، بی حوصلگی و سرماخوردگی را نیز درمان می کند.

 

نشاء ملیس

 

برای سفارش و مشاوره رایگان جهت نشاء ملیس می توانید با شماره های 09178347062 یا 09303109621 تماس حاصل نمایید.

 

 

ابر کلمات کلیدی :

شرکت پارس اکسیر فارس , گیاهان دارویی , بذر , نهال , تولید قلمه , تولید و تکثیر گیاهان دارویی , ملیس , قلمه ملیس , نهال ملیس , بذر ملیس , گیاه ملیس , نشاء ملیس , نشا ملیس , فروش نشاء ملیس , فروش نشاء ملیس در شیراز , فروش نشاء ملیس شیراز , فروش نشاء ملیس فارس , فروش نشاء ملیس در فارس , فروش نشاء ملیس در استان فارس , فروش نشاء , فروش نشاء در فارس , فروش نشاء فارس , فروش نشاء در استان فارس , فروش نشاء شیراز , فروش نشاء در شیراز , فروش نشا , مشاوره کشت و کار گیاهان دارویی , مشاوره کاشت گیاهان دارویی , مشاوره کشت گیاهان دارویی , کاشت گیاهان دارویی , کشت گیاهان دارویی , مشاوره کشت و کار گیاهان دارویی در شیراز , مشاوره کشت و کار گیاهان دارویی شیراز , مشاوره کشت و کار گیاهان , فروش نشاء و قلمه گیاهان دارویی در فارس , تولید و تکثیر گیاهان دارویی , فروش قلمه ملیس در شیراز , فروش نشاء گیاهان دارویی , فروش نشاء گیاهان دارویی در فارس , گیاهان دارویی قابل کشت در گلخانه , پرسودترین گیاه برای کاشت

 

تاریخ ویرایش مطلب 1399/11/12

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

شرکت پارس اکسیر فارس

مرکز تخصصی تولید و تکثیر گیاهان دارویی در استان فارس با 7 سال سابقه تولید و عرضه بذر، و نهال گواهی شده گیاهان دارویی مطابق با استانداردهای ملی کشت، پرورش و تولید انبوه گیاهان دارویی و معطر

آدرس : شیراز ، شهرک آرین ، پارک علم و فناوری ، ساختمان آپادانا

تلفن تماس : 09178347062 یا 09303109621

مدیریت : مهندس بهرامی فرد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید